O Dotačním institutu

Věříme, že každá firma může čerpat peníze z veřejných zdrojů. Jsme největší poradenská firma a jednička v oboru a naučíme i vás, jak správně vyplnit žádost o dotaci, administrovat dotační projekt či jak na výběrová řízení. Firmám zvyšujeme výnosy a jednotlivcům kvalifikaci.

Jsme součástí poradenské firmy enovation. Pro více než 1 700 projektů našich klientů jsme pomohli získat přes 38 miliard Kč. V oblasti dotačního poradenství máme nejširší zkušenosti a jsme jediní, kdo vám toto know-how může předat. Za dobu svého působení jsme v dotačních možnostech již proškolili přes 10 000 českých podnikatelů. 

Máte ve firmě na starosti dotace? Zvýšíme vaši kvalifikaci. Srozumitelně, pohodlně a maximálně rychle. Proškolte se, snižte chybovost i riziko sankcí.

Proč se přihlásit a absolvovat naše kurzy?

Získáte přehled

Získáte větší rozhled a více možností čerpání dotací, zjistíte, jak úspěšně žádat o dotace pro rozvoj vaší firmy, organizace nebo projektu. 
Budete vědět, který dotační program zvolit a jak je případně zkombinovat.

Omezíte chyby, snížíte riziko a náklady

Při podávání žádostí o dotace dosáhnete vyšší úspěšnosti, při správě
dotací snížíte chybovost a riziko sankce. Nebudete zbytečně vyhazovat peníze za externí služby, využijete jen ty, které vám opravdu pomohou.